Reference

Josef K.

S panem Kašparem spolupracuji již řadu let. Jeho kancelář pro mě zajišťovala jak prodej tak i pronájem řady nemovitostí. Poslední skvělou zkušeností byl prodej historického činžovního domu v Praze, kdy se p. Kašpar musel vypořádat i s nepříznivými okolnostmi způsobenými Covidem, následnou válkou na Ukrajině a propadem trhu. Už jsem sám nevěřil, že lze v tak těžké době tuto poměrně komplikovanou transakci realizovat, ale díky naprostému odhodlaní a vytrvalosti, kterou p. Kašpar do realizace vložil, se nakonec povedlo. Ještě jednou díky, rád se k vám budu vracet, pane Kašpare. Josef K. (klient si nepřál uveřejnit celé své jméno)

Martina Vondrová

Prodej našeho bytu se ukázal být poměrně dlouhodobou a komplikovanou záležitostí. Vážíme si toho, že pro nás pan Kašpar po celou dobu profesionálně zajišťoval vše potřebné k úspěšnému dokončení transakce. Oceňujeme zkušenosti, příjemnou komunikaci a přejeme i nadále mnoho spokojených klientů!

Miroslav Vorel
Dobrý den. Se zajištěním pronájmu mého bytu v Praze 4 jsem byl moc spokojen, hlavně pěkný profesionální přístup pana Kašpara, rychlé nalezení vhodného nájemce, který se líbil i mně, výborné technické zpracování nabídky i následné služby při realizaci (např. přehlášení elektřiny) mě přesvědčily, že tato realitní společnost pracuje na profi úrovni. Kéž by to takto fungovalo ve všech službách, které firmy poskytují.
Petr Listopad
Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil poděkování Vaší realitní kanceláři, jmenovitě Janu Kašparovi, za vzorový přístup ke zprostředkování prodeje mojí nemovitosti. Díky jeho osobnímu a rozhodnému přístupu bylo vše vyřešeno k mé naprosté spokojenosti, přestože jsem zpočátku ani příliš nečekal, že se nemovitost podaří za mnou představovanou cenu prodat. Každopádně vím, na koho se obrátit při případném příštím prodeji a koho doporučit přátelům a známým v oblasti realit. Děkuji.
Monika Pokorná

Se službami pana Kašpara jsem byla velice spokojena. O vše se postaral, zajistil přípravu všech dokumentů a smluv potřebných k převodu bytu a navíc nám vždy zodpověděl naše různorodé dotazy. Vše dotáhl do zdárného konce. Děkuji a mohu jen doporučit.

Mgr. Petr Chadraba
Se službami pana Kašpara jsem byl maximálně spokojen. Prodej nemovitosti jsem vyřizoval ze zahraničí a díky jeho podpoře vše proběhlo bez nutnosti být na místě. Také všechny dokumenty byly na vysoké úrovni bez nutnosti úprav.
Marie a Josef Koutníkovi

Vážený pane Kašpare, moc Vám děkujeme za služby při prodeji našeho domu. Váš klid a profesionalita s jakou jste zvládl i nepodloženě vyhrocené jednání zástupce kupujícího byla až neuvěřitelná. Celkově všem služby pana Kašpara doporučujeme, neboť při prodeji domu bylo vše vyřízeno k naší plné spokojenosti.

V. J.

Dobrý den, nejsem žádný spisovatel, ale chci jen říct, že jsem byl se službami vaší realitní kanceláře opravdu maximálně spokojen. V.J. (klient si nepřál uveřejnit celé své jméno)

Zlata Kunešová
Vážený pane Kašpare, velice Vám s manželem děkujeme za profesionální přístup a pomoc při převodu bytu. Vaše služby byly skvělé a budu Vás a Vaši společnost doporučovat kolegům či přátelům pro daný typ služeb. Pan Hlavička, který nám Vás doporučil, měl naprosto pravdu, že jste výborní. Vzhledem k tomu, že daný převod probíhal pro nás v trochu složitější situaci (stěhovali jsme se s rodinou do Německa a měli jsme na to navázáno spoustu změn), nebylo to pro nás jednoduché a vím, že s to námi bylo pro Vás trochu složitější. O to víc si vážíme Vaší pomoci. Pokud bychom do budoucna řešili cokoli ohledně převodů či pronájmů nemovitostí, určitě se na Vás obrátíme. Děkuji Vám a přeji příjemný zbytek dne.
E.Kozlíček

Dobrý den, pane Kašpare, chtěl bych Vám ještě jednou touto formou poděkovat za vskutku vzorný servis a za vaši vstřícnost. Je to již třetí případ prodeje nebo pronájmu nemovitosti, které jsme s touto společností absolvovali a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Pokud bychom i v budoucnu potřebovali nějakou službu v oblasti nemovitostí určitě se rádi znovu obrátíme na tuto společnost a stejně tak bychom ji doporučili všem známým. Ještě jednou díky a přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů.