Kdo jsem?

Není pro mě úplně snadné psát sám o sobě. Víte, jak to je s tou samochválou...:-) Tak se pokusím držet hlavně historických faktů a vizí.

Je nezpochybnitelné, že se jmenuji Jan Kašpar a jsem zakladatelem a jednatelem společnosti Kašpar Nemovitosti, s.r.o. Nemovitostem se aktivně věnuji od roku 1995. V prvních letech své pracovní kariéry jsem se zabýval hlavně správou nemovitostí (naše rodinné "prokletí"). Posledních téměř 20 let jsem pak veškeré úsilí věnoval budování a rozvoji společností Viva Reality, s.r.o. a VIVA Invest, a.s., jejichž jsem spoluvlastníkem.

Od roku 2000 jsem pro své klienty zajistil prodej více než 300 nemovitostí v hodnotě přes 1,1 mld. Kč. Sám aktivně investuji do nemovitostí. Zabývám se tak i správou vlastního nemovitého majetku a dlouhodobých i krátkodobých pronájmů.

V únoru r. 2020 jsem založil svoji vlastní společnost Kašpar Nemovitosti, s.r.o. Ptáte se proč?

Chtěl jsem zvolnit, mít víc času na sebe a hlavně na rodinu, kterou miluji. Také jsem se chtěl více než kdy před tím zaměřit výlučně na referenční a dlouhodobé klienty, se kterými spolupracuji v drtivé většině případů řadu let. Na klienty, kteří vědí, že jdu do každého našeho společného obchodního případu nejen rozumem, ale i srdcem. Na klienty, pro které je stejně jako pro mě důležitá důvěra, otevřenost a naprostá korektnost. Na klienty, pro které nejsem "makléř", ale poradce a rodinný přítel. Mimochodem označení "makléř" se mi příčí, je pro mě spíše synonymem pro jakéhosi pochybného obchodníka... :-) Omlouvám se všem slušným "makléřům".

Takže zvolnit... no jistě. Jak tomu v životě bývá, stal se naprostý opak. Nezvolnil jsem, přidal jsem plyn. Založení nové společnosti mi dalo neskutečný a pro mě až nečekaný impuls. Těším se na každý den, mám spoustu plánů a snů, které postupně měním v realitu. 

Velmi si vážím kvalitně vykonané práce, férového jednání, každého poděkování, každého dne. Nebojím se tvrdé práce, jsem houževnatý a někdy až přehnaně lpím na spravedlnosti. Mám rád klasické české filmy a filmové parodie. Baterky dobíjím pohybem, hudbou, cestováním kamkoli do přírody. Rád chodím po horách, aktivně sportuji (enduro, fitness, nohejbal, tenis, lyže atd.) Bez tělesné námahy nevydržím v klidu... :-) 
 
Sice zde až na úplný závěr, ale pro mě vždy na prvním místě - moje milovaná rodina. Mám skvělou a trpělivou ženu a jsem šťastným otcem dvou úžasných dětí. Nesmím zapomenout ani na naši psí slečnu Julii. Rodina je pro mě naprosto vším a je to nejcennější, co mám. 

Pokud jste dočetli až sem, tak vám gratuluji! :-) A kdyby vás ještě cokoli zajímalo, nebojte se zeptat.
 
Přeji vám hezké dny a těším se na vás!
 
Jan Kašpar